Comments: 6
  • #6

    Галагоза Юлія НВО №35 (Wednesday, 16 January 2019 11:06)

    Дякую за цікаву статтю! Особисто я вважаю, що творці діти - це наше квітуче майбутнє!

  • #5

    Інна психолог СЗШ 14 (Thursday, 10 January 2019 20:01)

    Дякую за цікавий матеріал. Використовуючи слова автора, наголошую та погоджуюсь "В.О.Сухомлинський одним з перших у світовій педагогіці звертається до принципу наступності у процесі формування компетентності «учити – вчитися». Праці Василя Олександровича не втрачають своєї актуальності й до нині".
    Творчих успіхів!

  • #4

    Томенко В.В. (Thursday, 10 January 2019 19:41)

    Дякую вам, колеги, за корисну та цікаву статтю!!!Педагогічна спадщина В. Сухомлинського містить цінні теоретичні та практичні положення, реалізація яких сприятиме ефективному вирішенню питання розвитку творчої особистості здобувачів освіти.

  • #3

    Тиккоєва З.М НВО "Мрія" (Wednesday, 09 January 2019 18:46)

    Дякую...

  • #2

    НВО "Мрія", Кріпака С.В. (Wednesday, 09 January 2019 15:50)

    Пані Діано, в своїй статті ви висвітлюєте психолого-педагогічні аспекти розвитку творчих здібностей учнів молодших класів в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» та окреслюєте основні принципи НУШ. Та крім навчальної діяльності існує позашкільна діяльність. І ви доречно зауважуєте, що заняття у позашкільних закладах природно доповнюють прогалини у соціальному становленні особистості. Дякую за роботу. Наснаги та успіхів.

  • #1

    Коротенко Н.В., заступник директора НВО "Мрія" (Wednesday, 09 January 2019 11:22)

    Діано, дякуємо за плідну роботу. Ваша стаття корисна. Погоджуюсь, ключова реформа Міністерства освіти і науки України (НУШ), ґрунтується на провідній ідеї всього теоретичного доробку В.О.Сухомлинського: розвитку особистості шляхом впровадження особистісного підходу до організації навчання і виховання. А сучасні знання, та методики корекційної і психологічної роботи спеціалістів в освіті дають невичерпні можливості для всебічної підтримки й розвитку учнів в умовах впровадження концепції «Нової української школи». Здоров’я та успіхів у роботі.