Comments: 22
  • #22

    Шевченко Ніна (Tuesday, 15 January 2019 00:32)

    Педагогічна спадщина В. Сухомлинського – невичерпне джерело нових педагогічних ідей і технологій виховання духовного світу учнів.
    Використовуючи, сучасні форми та методи роботи з впровадження праць В. О. Сухомлинського на уроках української мови, Наталя Василівна творчо розробила теоретико-практичний матеріал статті. Щиро вдячна. Змістовно та корисно для вчителів гуманітарних дисциплін.Творчих успіхів Вам!

  • #21

    Романовська Н.І., методист ЦМСПС (Monday, 14 January 2019 14:32)


    Використання спадщини Василя Сухомлинського допоможе підняти нашу Українську державу на той рівень розвитку, якого заслуговує наш народ, виховати в учнів кращі моральні якості. Досвід Вашої роботи в цьому напрямку дає позитивні результати. Дякую Вам, Наталіє Василівно, успіхів та творчої наснаги.

  • #20

    Тетяна Вдовиченко, НВОСЗНЗ 1 ступеня "Гармонія" - гімназія імені Т. Шевченка - ЦПВ "Контакт" (Sunday, 13 January 2019 18:03)

    Щиро вдячна Наталії Василівні за змістовну статтю, в якій розглядаються сучасні форми та методи роботи з впровадження педагогічних ідей В. О. Сухомлинського на уроках української мови. Розкрито основні педагогічні концепції В.О.Сухомлинського та можливості їх впровадження в освітній процес. Сучасний, інтерактивний урок є прикладом втілення ідей великого педагога. Досвід В.Сухомлинського сьогодні надзвичайно потрібний нашій школі. Він допоможе ґрунтовно, компетентно розв’язувати теоретичні й практичні проблеми навчання та виховання. Дякую вам за цікавий, чудовий, змістовний матеріал та бажаю успіхів у подальшій роботі.

  • #19

    Акішова Руслана (Sunday, 13 January 2019 12:41)

    Щиро дякую Наталії Василівні за цікаву статтю. Впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського на уроках української мови є дуже актуальним в наш час, для виховання людини- творця, патріота свого краю, своєї Батьківщини. Бажаю успіхів та вдячних учнів.

  • #18

    Баранчук О.С. ЗШ №7 імені О.С.Пушкіна (Saturday, 12 January 2019 21:41)

    Невичерпним джерелом виховання національних і загальнолюдських якостей учнів є твори В.О.Сухомлинського. Його казки, оповідання, етюди можна використовувати як на уроках української мови, так і на уроках української літератури. Чудовий педагог Наталія Василівна яскраво, креативно, по-сучасному нам це продемонструвала. Дякую за змістовну статтю та бажаю авторові натхнення та успіхів! Наталіє Василівно, у Вас, як завжди, є чому повчитися!

  • #17

    Хомко Олена, НВО № 32 (Saturday, 12 January 2019 13:43)

    Погоджуюся з думкою автора про те, що система освіти повинна сприяти гармонійному розвитку людини, розкривати весь її творчий потенціал, ставати фундаментом актуалізованої особистості, громадянина. Стаття містить багато цінного матеріалу та ідей щодо використання спадщини видатного педагога на уроках словесності та формування творчих здібностей учнів. Наталіє, Ви творча й талановита. Дякую Вам за гарну статтю та бажаю успіху!

  • #16

    Тетяна Моклюк (Friday, 11 January 2019 22:03)

    Щиро дякуємо справжньому майстру педагогічної майстерності Дуняшенко Наталії Василівні за надзвичайний матеріал!
    Практивна діяльність Наталії василівни є свідченням того, що сучасна педагогіка має тісний зв'язок з творчістю педагога-земляка В.О. Сухомлинського, яка є невичерпним джерелом для генерації ряду інновацій.
    Нестандартний підхід до вивчення предмету, гармонійне поєднання різнопланових завдань, акцент на вихованні високих моральних якостей - сучасний зразковий урок української мови.
    Щиро дякуємо за корисний та змістовний матеріал!

  • #15

    Оксана Стародубцова (Friday, 11 January 2019 19:40)

    Сучасний урок словесності неможливо уявити без новітніх технологій, які сягають корінням у далекоглядні праці В.О. Сухомлинського. Тому завжди буде актуальним у роботі вчителя використання педагогічних ідей педагога - земляка, які сприяють гармонійному розвитку учнів, розкриттю їхнього творчого потенціалу. Дякую автору статті за змістовний теоретичний виклад матеріалу. Розробка уроку - дослідження змістовна, має глибоке виховне спрямування. Бажаю натхнення та успіхів!

  • #14

    Катренко Анжела НВК № 34 (Friday, 11 January 2019 18:50)

    Сучасна українська школа - це творчі вчителі! Дякую! Цікавий матеріал! Є що взяти для творчої роботи кожному вчителю!

  • #13

    Лілія Майборода (Friday, 11 January 2019 17:44)

    Матеріал Наталії Василівни ще раз доводить, що ідеї В.О. Сухомлинського актуальні для сучасної школи. А поеднання з інноваційними методами та прийомами актуальні і для сучасних школярів!Дуже креативно, змістовно та результативно! Дякую за гарні ідеї! Успіхів та наснаги Вам у роботі!

  • #12

    Олена (Friday, 11 January 2019 16:44)

    Чудовий урок. Інтерактивний. Логічно вибудуваний. Всі методи, які використовуються допомагають досягти поставленої мети на уроці.

  • #11

    Костянтин Скляніченко (Friday, 11 January 2019 15:47)

    Наталія Василівна розкрила шляхи формування всебічно розвиненої особистості крізь призму ідей В. Сухомлинського та продемонструвала майстерне володіння новітніми освітніми технологіями. Дякую за глибоке дослідження проблеми

  • #10

    Аброскіна Олена Віталіївна (Thursday, 10 January 2019 16:50)

    Головне завдання використання інноваційних методів у процесі вивчення української мови й літератури – підвищити пізнавальний інтерес учнів до вивчення предмета, ефективність його опанування школярами. Загальновизнано, що зацікавлена особистість хоче пізнати матеріал, засвоює його набагато краще, ніж та, що не зацікавлена змістом того, що вивчає. Саме новітні методики та технології вносять істотні зміни у діяльність педагога та розвиток учня як особистості, вимагають чіткої організації та індивідуальної роботи з кожним учнем під час навчально-виховного процесу .Із великою цікавістю читала статтю автора й одразу згадала слова Олеся Гончара, що бути у вічному пошукові-це значить «шукати енергію слова в енергії душі». На мою думку, саме таким майстром своєї справи, людиною "енергії слова в енергії душі" є Наталія Василівна . Бажаю Вам подальшої творчості та вдячних учнів !

  • #9

    Наталія Іванівна (Wednesday, 09 January 2019 08:12)

    Дякую автору за чудову статтю, розкриття значення й визначення можливостей упровадження педагогічних ідей В.О. Сухомлинського на уроках української мови.

  • #8

    Валентина Самонова (Tuesday, 08 January 2019 20:57)

    Педагогічна спадщина В. Сухомлинського, дійсно, є невичерпним джерелом педагогічних ідей і технологій виховання духовності. це вкотре продемонструвала нам в теорії та на практиці Наталія Василівна. Урок містить цікаві навчальні матеріали, при цьому глибоко розкриває морально-етичні проблеми добра і зла.

  • #7

    Голик Олена, НВО №20 (Tuesday, 08 January 2019 20:18)

    Наталя Василівна запропонувала сучасні форми та методи роботи з впровадження педагогічних ідей В. О. Сухомлинського на уроках української мови. Матеріал сучасний, цікавий, має виховну мету. Рекомендую до практичного використання вчителями. Щиро дякую за статтю!

  • #6

    Наталія Патріман (Tuesday, 08 January 2019 20:15)

    Дякую Наталіі Василівні за цікавий і змістовний матеріал.Даний урок виховує в учнів бажання творити добро та боротися проти зла.

  • #5

    Вікторія Цьома (Tuesday, 08 January 2019 18:46)

    Наталія Василівна показала, як на прикладі творів В. Сухомлинського можна донести до свідомості учнів, що доброта -- найкраща риса характеру людини, використовуючи сучасні форми та методи роботи на уроці української мови. Дякую за змістовний і цікавий матеріал. Успіхів та наснаги!

  • #4

    Ірина Мельник (Tuesday, 08 January 2019 11:43)

    У даній статті відображено, як практично можна реалізувати ідеї В. О. Сухомлинського на уроці української мови. Крім того, тематично підібраний матеріал сприяє розвитку соціально-комунікативних навичок. Дякую Наталії Василівні за матеріал.

  • #3

    Наталія Толмач (Tuesday, 08 January 2019 11:30)

    Цікавий, змістовний матеріал. Реалізовані сучасні вимоги до основних принципів навчання. Програмовий матеріал виикладено зрозуміло. Креативний підхід до пояснення та закріплення навчального
    матеріалу. Дякую, переконана, що дана стаття стане в нагоді словесникам під час підготовки до уроків.

  • #2

    Гетман Олена Вікторівна (Tuesday, 08 January 2019 11:11)

    Дякую Наталії Василівні за змістовну та цікаву статтю. Особливу увагу хочу приділити уроку—дослідження «Той хто творить добро,творить саме життя» з використанням цікавих методів та спадщини В.О.Сухомлинського. Вважаю, що даний урок можна використовувати на уроках в школі.

  • #1

    Світлана Тіхоненко (Tuesday, 08 January 2019 11:11)

    Ідеї В. Сухомлинського автор статті творчо адаптує к сучасній українській школі!
    Прекрасні матеріали та яскраві нестандартні підходи!